Aktualności

Prace remontowe na oddziale kardiologicznym w Bielsku-Białej

Szanowni Państwo,

od 1 czerwca do 12 lipca oddział kardiologiczny Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Bielsku-Białej będzie nieczynny ze względu na prace remontowe związane m.in. z wymianą urządzenia do przeprowadzania angiografii. Celem modernizacji oddziału jest zapewnienie jeszcze lepszych warunków leczenia naszym pacjentom.

Wszystkie zabiegi i przyjęcia pacjentów kardiologicznych zaplanowane na czerwiec i pierwszą połowę lipca zostaną zrealizowane w oddziale Kardiologii Inwazyjnej i Niewydolności Serca Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Ustroniu.

Chcemy podkreślić, że w związku z pandemią COVID-19 zastosowaliśmy się do wszystkich procedur bezpieczeństwa na oddziałach Polsko-Amerykańskich Klinik Serca. Przeprowadzamy szybkie testy przesiewowe na obecność COVID-19 każdej osobie, która przebywa na terenie naszych placówek, ponadto mamy dostęp do środków ochrony indywidualnej. Dbamy o regularną dezynfekcję pomieszczeń, w których przebywają pracownicy, a personel medyczny jest przygotowany na przyjęcie pacjentów zakażonych SARS-CoV-2.

Za wszelkie możliwe niedogodności związane z remontem przepraszamy i już niebawem wracamy do Państwa w nowej odsłonie.

 

Dyrektor Polsko-Amerykańskich Klinik Serca

 Centrum Kardiologii i Kardiochirurgii  w Bielsku-Białej

prof. dr hab. Krzysztof Milewski