Aktualności

Telekonsultacje z kardiologiem

Nie masz możliwości wyjść z domu i spotkać się z lekarzem osobiście? Dzięki telekonsultacjom z kardiologiem w Polsko-Amerykańskich Klinikach Serca to kardiolog dzwoni do ciebie i przeprowadza pełną konsultację lekarską, z możliwością wystawienia e-recepty włącznie.

Jak się umówić na telekonsultację z kardiologiem?

Wystarczy zadzwonić na infolinię Polsko-Amerykańskich Klinik Serca pod numer: 801 502 302 i wybrać dogodny termin telekonsultacji z jednym z kardiologów Klinik Serca. Po umówieniu wizyty i zrealizowaniu płatności w formie przelewu bankowego, wskazanego przez infolinię, czekasz na telefon od kardiologa o umówionej wcześniej godzinie.

Telekonsultacja krok po kroku:

  1. Umówienie wizyty w CC
  2. Płatność
  3. Konsultacja z kardiologiem

Ile kosztuje telefoniczna konsultacja z kardiologiem?

Telekonsultacja z kardiologiem to koszt 100 zł, natomiast koszt porady recepturowej to 10 zł.

Jak przygotować się do telekonsultacji z lekarzem?

Jeśli umawiasz się do swojego stałego kardiologa z Polsko-Amerykańskich Klinik, będzie on miał historię leczenia w naszych Klinikach, nie ma zatem potrzeby przygotowywania wszystkich wyników badań i pełnej dokumentacji medycznej.

W przypadku nowych pacjentów posiadanie ze sobą dokumentacji medycznej na czas telekonsultacji z kardiologiem jest zalecane – podczas zadawania przez kardiologa pytań nie będziesz tracić czasu na poszukiwania informacji.

Przygotuj sobie również notes i długopis, zapisz w nim pytania do kardiologa, które chcesz zadać, a jeśli prowadzisz dzienniczek pomiarów ciśnienia i/lub poziomu glukozy, miej go również pod ręką na czas telekonsultacji.

Zadzwoń już dzisiaj i umów się na telefoniczną konsultację kardiologiczną!

Kontakt 801 502 302